LETNÍ DOBROBĚH 2021  

Letní Dobroběh 27.6.2021

Konečně nás přestala svírat dlouhotrvající covidová opatření a parta nadšenců se rozhodla uspořádat další charitativní běh, který nemusí být běh, ale třeba příjemná procházka s rodinou, přáteli či kamarády......

Akce proběhne jako již tradičně na louce na Vinicích, kde se nachází i místí kiosek s občerstvením.

Nejedná se pouze o běh, trasu si můžete projít, projet, záleží jen na vašich možnostech a naladění :)

Registrace začnou ve 13.00 hod. Ve 14:00 hodin proběhne hromadný start na trasu cca 6 km, který bude určen především pro běhací nadšence, kterým chybí adrenalin předstartovní atmosféry.

Dále bude možno trasu probíhat průběžně a to cca do 16.00 hod.

Současně je připravena krátká trasa pro děti na louce, o které se jako vždy postará naše úžasná doktorka Eva Papoušková.

Startovné je dobrovolné a veškerý výtěžek akce bude poukázán na transparentní účet, ze kterého hradíme různé aktivity dětem ze znevýhodněných rodin.

Dále je pro vás připraveno hlídání dětí pro rodiče, kteří se budou účastnit běhu. Tombola pro děti i dospělé. Všichni účastníci obdrží startovní číslo, které bude slosovatelné a medaile, které tvoříme společně s našimi "dobroběhovými" dětmi.

Na závěr proběhne losování startovních čísel. Vyhrát můžete  dva lístky na koncert skupiny J.A.R., který se uskuteční ve Vysokém Mýtě dne 6.11.2021! Dále proběhne slosování o poukazy na vysokomýtský půlmaraton a další ceny :)

Celý náš tým se na vás těší! Přijďte si užít krásné odpoledne a podpořit dobrou věc :)