První Dobroběh 7.10.2018

 

Myšlenka
Dobroběhu je skvělá: Sportem pomoci sportovat dalším... Jistě k udržení zdraví,
ale hlavně pro radost z pohybu a dobrou náladu. Všichni organizátoři běhu
jsou dobrovolníci, bez finanční odměny.

Ohlédnutí za prvním DOBROBĚHEM...

Zde bychom se s vámi všemi chtěli podělit o naše zážitky a dojmy z našeho prvního, premiérového DOBROBĚHU.


Nebudeme zastírat, že přípravy doprovázela lehká nejistota a nervozita, zda se vše vydaří, hlavně jestli bude dostatečná účast. Vždyť, byla to naše první akce! Měli jsme napečené perníkové medaile od paní Berdychové, připraveny diplomy a tombolu, vytvořený improvizovaný leč zdařilý fotokoutek, označenou trať a spoustu dalších souvisejících příprav a teď nezbývalo než doufat, že naše propagační kampaň nebyla marná a že neskončíme večer sami na rozlehlé louce, kde budeme pojídat
nerozdané perníkové medaile....

A bylo to úžasné! Počasí krásného babího léta nám přálo, a ještě před avizovaným oficiálním začátkem, začali chodit první běžci, rodiny a děti. Účast i atmosféra byly úžasné a my jsme se až do večera nezastavili. Vnímali jsme pouze ruch a dění na té louce a v lese.
Díky štědrosti všech zúčastněných se podařilo vybrat krásných 21.055,- Kč.

Za tuto vybranou částku byly nakoupeny sportovní potřeby pro děti (kolo, trampolina, lyže,2x fotbalový míč, 1x volejbalový míč, 2x soft tenis, 1x obruč, 2x sálové tenisky, 2x florbal hůl, 1x plavky), dále sportovní aktivity (4x permanentka na plavecký bazén, členské poplatky na fotbal a na florbal). Zbývá rozdělit posledních cca 3.000,- Kč.

Rozhodli jsme u obdarovaných rodin ctít jejich anonymitu a nezveřejňovat o nich podrobnosti.

Děkujeme za důvěru při rozdělování částky, věřte že opravdu byla poskytnuta potřebným dětem, které vybíraly dětské lékařky z Vysokého Mýta.
Všechny děti i jejich rodiče projevili velký dík Vám všem. Jako poděkování dětí, si můžete v naší fotogalerii prohlédnout jejich obrázky. Šťastné usměvavé tváře těchto malých sportovců nám dávají chuť i motivaci pokračovat dále.